Dzień dobry, nazywam się Karolina Meyer.

Jestem absolwentką dietetyki na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

Do swoich Pacjentów podchodzę holistycznie – ważne są nie tylko zalecenia żywieniowe, dieta i suplementacja, ale także styl życia – aktywność fizyczna, rytmy okołodobowe, higiena snu, radzenie sobie ze stresem.

W trakcie wizyty duży nacisk kładę na edukację żywieniową – wierzę, że efektem współpracy z dietetykiem powinno być zdobycie wiedzy na temat tego, jak jedzenie wpływa na nasz organizm oraz jak wybierać produkty i potrawy, które będą służyły Twojemu zdrowiu.

Stale zdobywam nową wiedzę poprzez czytanie publikacji naukowych oraz uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach z zakresu psychodietetyki oraz dotyczących dietoterapii i leczenia między innymi otyłości, chorób tarczycy (w tym Hashimoto), insulinooporności, cukrzycy oraz innych chorób metabolicznych (nadciśnienie, dyslipidemia). Obserwuję również rozwój badań nad mikrobiotą jelitową, czyli bakteriami w naszym jelicie, od których kondycji, jak się okazuje, zależy między innymi nasze samopoczucie. Poszerzam swoją wiedzę by móc jak najcelniej odnaleźć źródło Twojego problemu oraz indywidualnie dobrać dopasowany do Ciebie plan działania.

Wolny czas spędzam dbając o swój ekologiczny ogródek albo z nosem w książkach 😉

Listę moich specjalizacji znajdziesz w zakładce "współpraca"